рк

6 авг, 2020
У Дніпрі до питання безпеки дітей на дорогах міста підходять комплексно. Так у дитячих навчальних закладах в ігровій формі навчають правилам дорожнього руху.
6 авг, 2020
6 серпня міський голова Дніпра Борис Філатов провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Каймо Кууском.
6 авг, 2020
П’ятий міжнародний джазовий фестиваль «Джаз на Дніпрі-New Story» цього року проходитиме 8 та 9 серпня в онлайн та офлайн форматах. Вже традиційно фестиваль проходитиме в рамках програми «Культурна столиця».
6 авг, 2020
Упадок микропредпринимательства заставляет людей уезжать из страны. Сейчас местное самоуправление и предприниматели должны выработать совместный план действий. В частности, по развитию именно легального бизнеса.
5 авг, 2020
У Дніпрі працюють 164 оператори паркувальних майданчиків. Це окремі юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які надають послуги паркування.
5 авг, 2020
У Дніпрі за останні п’ять років здійснено багато нововведень для забезпечення безпеки дорожнього руху, яких не було раніше в місті та в цілому в Україні.
5 авг, 2020
У Дніпрі за останні п'ять років значно покращилась дорожня інфраструктура. Це відновлення асфальтового покриття, нові світлофори, дорожня розмітка та знаки, освітлення.
5 авг, 2020
У Дніпрі презентували корпоративний одяг для працівників соцслужб міста.
5 авг, 2020
Політична партія «Пропозиція» вимагає від влади скасувати транспортну блокаду українських міст і не здійснювати політичний тиск на місцеве самоврядування під прикриттям запровадження карантинних обмежень.
4 авг, 2020
Ремонт дорог в Запорожской области ведется круглые сутки. Об этом стало известно благодаря посту Юрия Голика в Facebook.
4 авг, 2020
4 серпня міський голова Дніпра Борис Філатов вручив нагороди поліцейському та співробітникам міської інспекції з питань благоустрою.
4 авг, 2020
У Дніпрі нагородили цьогорічних випускників — володарів золотих і срібних медалей. Цьогоріч через епідемією та карантинні обмеження традиційну церемонію «Золота надія» проводять у два етапи.
4 авг, 2020
У Дніпрі постійно проводяться рейди щодо контролю зупинки/стоянки автомобілів.
3 авг, 2020
Медиасоветник главы Офиса Президента Украины Михаил Подоляк сообщил, что нардеп от фракции «Слуга Народа» Максим Бужанский вовсе не рассматривается, как кандидат в мэры Днепра.
3 авг, 2020
Міська влада Дніпра системно вирішує питання безпеки дорожнього руху як для водіїв, так і для пішоходів.
1 авг, 2020
Партия «Пропозиция» продолжает расширять представительство. Здесь уже определились с кандидатами на пост глав 23 областных центров и городских ОТГ, а также готовятся к выборам в городских, районных и сельсоветах.
31 июл, 2020
У Дніпрі розпочався перший автокінофестиваль українського кіно «FESTinCAR2020». Захід організовано в рамках програми «Культурна столиця» за підтримки міського голови Бориса Філатова.
31 июл, 2020
У Дніпрі розпочато реконструкцію мереж дощової каналізації на території житлового масиву Лівобережний 2. Роботи обмежені провулком Крушельницької, Донецьким шосе та вул. Богомаза.
31 июл, 2020
У Дніпрі будинки ОСББ/ЖБК поступово облаштовують елементами «розумного дому», тобто з технологічними інфраструктурними об’єктами як ззовні, так і всередині.
31 июл, 2020
У Дніпрі проводять капітальні ремонти навчальних закладів.  Розпочали з тих, де 1000 учнів  і більше. 
30 июл, 2020
У Дніпрі заклади первинної ланки медицини вже майже цілком працюють в медичній інформаційній електронній системі. Це усі 12 центрів первинної медичної допомоги.
30 июл, 2020
Мерія Дніпра укладе тристоронній меморандум із керівництвом заводу «Потоки». Документ передбачатиме юридичні  зобов‘язання підприємства провести екологічне переоснащення потужностей.
30 июл, 2020
Социолог-аналитик Надежда Михно прокомментировала свежее социсследование Социологической группы «Рейтинг», проведенное 15-20 июля.
30 июл, 2020
У Дніпрі протестували новий  біохімічний засіб для винищення амброзії. Препарат вітчизняного виробництва, він безпечний як для навколишнього середовища, так для людей і тварин. Засіб для тестування безкоштовно надав виробник.
29 июл, 2020
У Дніпрі активно впроваджуються електронні сервіси в різних сферах діяльності.